5. ročník turnaje o pohár prezidenta ARK ČR v plážovém volejbale

V pátek 16. srpna 2024 se uskutečnil již 5. ročník turnaje o pohár prezidenta Asociace realitních kanceláří České republiky v plážovém volejbale. Letošní ročník přinesl novinku v podobě změny místa konání, kdy jsme se rozhodli pro sportovní areál HamrSport v pražských Záběhlicích. Byla to výborná volba. Zázemí pro sportovce bylo bezchybné a plážové kurty byly skvěle připravené.

Do turnaje se zapojilo 19 smíšených párů, tedy celkem 38 hráčů a hráček, kteří na kurtech předvedli své dovednosti a formu. Zastoupení bylo pestré – dorazili jak zástupci firem z Moravy, tak z různých částí Čech.

Prestižní pohár, věnovaný prezidentem asociace JUDr. Dudou, si letos odvezli Stela Hummelová a Mikuláš Fiedler. Druhé místo obsadili Lenka Svatková a Jiří Svoboda, zatímco třetí příčku získali Karolína Kejvalová a Vojtěch Kudrnovský. Nicméně je třeba dodat, že ocenění by si zasloužili všichni účastníci – už jen za to, že vydrželi hrát od 10 hodin ráno do 16 hodin odpoledne na slunci při teplotě 35 °C (asi jsem si přál pěkné počasí až příliš horlivě).

Velké díky patří také letošním sponzorům, kteří přispěli hodnotnými cenami pro všechny zúčastněné, zejména pak pro tři vítězné páry. Společnost BeachServis věnovala poukázky na zářijový beach camp v Itálii v hodnotě 16 000 Kč, společnost IGLUU přispělo poukázkami na služby v hodnotě 18 000 Kč pro vítěze turnaje a všem účastníkům nabídlo poukázky na službu FinCheck v hodnotě 20 000 Kč. Společnost POSKIREAL darovala věcné ceny pro všechny hráče. Asociace realitních kanceláří ČR rovněž ocenila vítězné páry poukazy na profesní vzdělávání.

Závěrem lze říci, že akce byla letos úspěšná po všech stránkách. Úroveň soutěžících rok od roku roste a už nyní všechny srdečně zveme k účasti na 6. ročníku, který se bude konat v pátek 20. srpna. O místě konání vás budeme včas informovat.