Termín a místo konání dle dohody!

Chcete-li zlepšit obchodní úspěšnost realitních makléřů vaší společnosti a nevyhovuje Vám žádný kurz z naší aktuální nabídky, využijte možnosti firemního vzdělávání - připravíme Vám kurz dle vašich požadavků.

KURZ NENAHRADITELNÁ ASISTENTKA

pro všechny asistentky, které na sobě chtějí pracovat.

Získejte návod „co dělat, aby…“. Abyste nenahraditelnou asistentkou byly nebo abyste svou nenahraditelnou asistentku jako šéfové měli.

KURZ JE JIŽ OBSAZEN!

Jste realitní makléř/ka, máte v úmyslu věnovat se této profesi dlouhodobě a být připraven/a na to, až po přijetí zákona o realitním zprostředkování bude naše profese vázanou živností?  Nebo jste dosud v této profesi nepracovali a chcete se rekvalifikovat? Tento akreditovaný rekvalifikační kurz „Obchodník s realitami“ je přínosný jak pro začátečníky v oboru, tak pro realitní makléře s praxí – viz vyjádření účastníků kurzu v Praze a kurzu v Brně


GDPR - v praxi

Nová směrnice na ochranu osobních dat – GDPR (General Data Protection Regulation) přinesla přísnější pravidla a vyšší sankce (až do 4% z obratu, nebo až 20 000 000 €).

Co již funguje? Na co se zapomnělo? Na semináři se dozvíte potřebné informace.

Vlastnictví bytů a podílové spoluvlastnictví

Prodej podílů, koupě, pronájem – spolupodílnictví, jak na to?

Nejste si jisti?  Odpovědi na tyto a další otázky ohledně bytového spoluvlastnictví získáte na našem kurzu.

Získejte zásadní informace o katastru nemovitostí, bez kterých se neobejde žádný realitní makléř.

Efektivní komunikace realitního makléře

aneb, komunikujte s klienty v souladu s fungováním lidského mozku

Seminář je určen pro každého, kdo chce využívat znalostí neurověd pro efektivní komunikaci.

Vaše komunikace bude efektivnější, posílíte své sebevědomí a schopnost obstát i v jednání s náročnými klienty. Získáte dovednost naslouchání v třech různých úrovních. Naučíte se podávat nepříjemné informace lehce a bezkonfliktně. Odnesete si praktické návody na vaše konkrétní příklady z praxe.

V tomto případě se nejedná o kurz, ale o  zkoušku odborné způsobilosti pro obor "Obchodník s realitami" u autorizované osoby.

Prodej domů a bytů v exekuci. Vyplatí se to, nebo jsou rizika příliš vysoká? Zorientujte se v exekučním a insolvenčním řízení - přijďte k nám na kurz.

Trénink asertivity je pro každého, kdo sebou nechce nechat manipulovat a chce umět elegantní formou říci své sebevědomé NE.

Strana 1 (1)

Logo_ARK_piktogram

Kurz

Obchodník
s realitami

vč. zkoušky odborné způsobilosti


od

24.9.2018
v Praze

Přihláška
a podrobné
info zde